Miért fontos, hogy valamennyi abroncs azonos mintázatú legyen?
Legutóbbi sajtóközleményünkben arról írtunk, hogy miként tudunk vigyázni magunkra és az
abroncsokra a koronavírus idején is: https://hta.org.hu/vigyazzunk-magunkra-es-az-abroncsokra-a-
koronavirus-idejen-is/. A keveset vagy alig használt járművek, illetve abroncsok kapcsán felmerül az a
kérdés is, hogy takarékossági okokból lehet-e keverni a téli és nyári mintázatot? Hiszen, ha csak két
abroncsot kell lecserélni, máris spóroltunk… A válasz nagyon határozott NEM!