Stratégiai együttműködési keretmegállapodást kötött a Gépjármű Márkakereskedők Országos Szövetsége (GÉMOSZ), és a Magyar Gumiabroncs Szövetség (HTA). A most aláírt keretmegállapodás értelmében a GÉMOSZ és a HTA stratégiai célja az általuk képviselt területeken működő vállalkozások működési feltételeinek folyamatos javítása. A két szervezet elnöke, Gablini Gábor és Morenth Péter kijelentette, hogy összehangolt programok segítségével együttműködnek a gépjárművek műszaki állapotának javításában és a közlekedésben részt vevők személyi-, és vagyoni biztonságának megőrzésében.

Stratégiai megállapodást írt alá a Magyar Gumiabroncs Szövetség (HTA) és a Nemzeti Külgazdasági Hivatal (HITA), ami a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) jogelődje. A két szervezet célja, hogy a jövőben szakmai partnerként dolgozzon a jelenleg is húzóágazatnak számító magyarországi járműipar további fejlesztésén.
HTA - HIPA intro

Stratégiai megállapodást kötött a Magyar Gumiabroncs Szövetség (HTA) és a Partnerség a Közlekedésbiztonságért Egyesület. A két szervezet együttműködésének egyik fő célja, hogy a biztonságosabb közúti közlekedés érdekében közös programokkal bővítsék a gépjármű-tulajdonosok ismereteit.

Stratégiai megállapodást írt alá a Magyar Gumiabroncs Szövetség (HTA) és a Magyar Biztosítók Szövetsége (MABISZ). A két szervezet célja, hogy összefogásuk eredményeként biztonságosabbá váljon a hazai közúti közlekedés.
Korábbi együttműködések:

Stratégiai megállapodást írt alá a Magyar Gumiabroncs Szövetség (HTA) és a Magyar Autós Szakmai Szövetség (MASZSZ). A stratégiai együttműködést azzal a céllal írták alá a felek, hogy eredményesen lépjenek fel a közlekedésbiztonság javítása érdekében, különös tekintettel a gépjárművekre szerelt gumiabroncsok minőségére, állapotára, valamint az évszakváltásokra.

Stratégiai megállapodást írt alá a Magyar Gumiabroncs Szövetség (HTA) és a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM). A stratégiai együttműködést azzal a céllal írták alá a felek, hogy a közös jobbító szándék egészséges kompromisszumokkal hozzon eredményt. Az állam célja, hogy életszerű jogi környezetet teremtsen, és csak akkor avatkozzon be az emberek életébe, ha arra valóban szükség van. Mindezt csak széleskörű társadalmi és szakmai egyeztetéssel lehet elérni, aminek eszköze a HTA-val megallapodás is.